Дивани кутовіОстаннім часом великим попитом користуються кутові дивани (Львів). Чому саме вони? Такі моделі значно економлять простір, використовуючи його максимально ефективно. В розкладеному вигляді диван може вмістити цілу сім’ю, а в спеціальній ніші можна зберігати постільну білизну. При цьому, в експлуатації він дуже зручний – складати і розкладати його так само легко, як і звичайний. Наш магазин пропонує різноманітні дивани у Львові, якісні та зручні.

Переваги

Коли ви вибираєте новий диван, природньо, що виникає безліч запитань. Наприклад: «Чи буде зручно спати?», «Чи легко розкласти та скласти цю модель?» та ін. Пропонуємо вам розглянути переваги нашого товару, що допоможе вам отримати відповіді на основні питання, а деталі ви можете з’ясувати з менеджером магазину. Отож, про переваги…

  • Різноманітний дизайн – кутові моделі представлені у різних стильових рішеннях та різній кольоровій гаммі. Ви можете обрати зручний для вас механізм трансформації та фактуру матеріалу за своїм смаком – доступні, як звичайні, так і шкіряні дивани (Львів).
  • Зручність та місткість – представлені на сайті моделі доволі місткі та ергономічні. До того ж, вам не потрібно купляти ще й додаткову тумбу для постільної білизни – для цього в диванах вбудовані спеціальні ніші.
  • Помірна ціна – на дивани (Львів) ціни не високі, незважаючи на їх якість та численні переваги.
  • Стиль – усі меблі спроектовані згідно найсучасніших модних тенденцій.

Доставка по Львову та області (Стрий, Долина, Дрогобич)

Комфортабельність, стиль, якість, ергономічність та інші переваги товару, представленого в нашому магазині, доповнюються ще і доставкою в такі міста, як Львів, та районній центри області: Сколе, старовинний Стрий, сусідні до нього Миколаїв, Дрогобич та Борислав всього за 100грн. Також безкоштовна доставка здійснюється по Долині, курортному Моршині та Трускавці.

В нашому магазині ви знайдете, крім кутових, зручні та малогабаритні дивани-малютки, дивани-книжки, розсувні та дитячі дивани (Львів). Замовлені вами меблі ми доставимо у зручний для вас час, у мінімальні строки.

Замовлення дзвінка...

Повідомлення відправляється. Очікуйте...

Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

There was a problem sending your message. Спробуйте ще раз...

Будьласка заповніть всі поля.