Відгуки

Дуже задоволена роботою Дмитра та Ігора. Хлопці виконують нестандартні рішення,акуратні, ввічливі, порядні, делікатні, спокійні. Роблять, як для себе. Наталя,Жидачів.
foto-1foto-2foto-3

03.07.2016 Наталя, м.Жидачів

Кухні, яка мене цікавила не виявилось. Натомість менеджер запропонував декілька варіантів на вибір. Дуже зручно , що можна замовити з доставкою, збіркою установкою і не заморочуватись з цим усім. Адекватна ціна на товар і на послуги.
13.06.2016 Галина Дем'ян, с.Тухля.
Велика подяка пану Дмитру за фаховість і порядність в роботі - від Сергія Кузишина з Трускавця.
Це вже друга наша співпраця на протязі року, і в обох випадках висока якість виконання, оперативність, дуже виважені ціни на меблі і збірку з монтажем.
Тепер Ваш сталий клієнт!
28.07.2015 Сергій Кузишин, м. Трускавець.
foto-1Придбала в інтернет-крамниці emebli спальню "Кім". Необхідно було доставити меблі в чітко визначену годину, не підвели.Представники інтернет -крамниці порадили,як краще розмістити меблі в спальні,щоб було комфорто і практично користуватись.

Організація роботи на належному рівні.
18.06.2015 Ястренька Олена, м. Львів.
Купила спальню "Марго" в магазині еmebli у Львові з доставкою в м Борислав і складанням меблів. Спальня була доставлена у договорений термін.
Складання спальні було зроблено якісно, без проблем. Так що ціною, доставкою і складанням залишились задоволені і будемо надалі користуватись послугами цієї фірми.
МОЇ НАЙКРАЩІ РЕКОМЕНДАЦІЇ !!!
28.05.2015 Олена, м.Борислав.

Замовлення дзвінка...

Повідомлення відправляється. Очікуйте...

Дякуємо за звернення! Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

There was a problem sending your message. Спробуйте ще раз...

Будьласка заповніть всі поля.